Všenorští házenkáři sází na zimní přípravu

sport_hazena_VsenoryA tým dospělých HC Všenory se po letní přípravě zařadil do mistrovských utkání podzimní části sezony 2014/2015. V kole mistrovských zápasů jsou i junioři.

Ti byli přihlášeni do kategorie starších žáků. Každých čtrnáct dní absolvují celodenní mistrovské turnaje v různých částech Středočeského kraje. „Po prvních absolvovaných zápasech je jasné, že velký věkový rozdíl mezi nimi a staršími soupeři budou muset dohnat maximální zimní přípravou. Tréninky probíhají v Dobřichovicích v hale Bios a družstvo mohou posílit všichni podobně staří hráči,“ vyzývá Richard Feglar, prezident HC Všenory.

Po letní přípravě se do mistrovských utkání podzimní části sezony 2014/2015 zařadil i A tým dospělých. Soutěž letos získala na kvalitě zejména díky novým družstvům Slavia junioři a Slavia B. Do této doby má „všenorské áčko“ odehráno několik zápasů s drobnými výkyvy, ale po vítězství nad nejsilnějším soupeřem ze Slavie si celé mužstvo věří a plánuje přezimování do třetího místa. A doufá, že se mu vyhnou zranění.

Nezahálí ani třetí mužstvo pod křídly HC Všenory. Sdružuje neaktivní hráče ze sportovního „důchodu“, kteří se pravidelně zúčastňují sobotních tréninků.

(lib)