Video: Nerušit, prosím! baví diváky napříč generacemi

Foto: Petra Stehlíková

Dobřichovická divadelní společnost (DDS) se těší na festival Jiráskův Hronov s hrou Peklo v hotelu Westminster. Diváky ale baví i novinkou Nerušit, prosím! aneb Dvouplošník v hotelu Westminster.

Právě tuto detektivní komedii DDS uvedla na červencových Dobřichovických divadelních slavnostech. Publikum ji zhlédlo celkem osmkrát – a moc se líbila. My vám prostřednictvím kamery Dobnet TV přinášíme krátký sestřih z představení.

Velký úspěch divadelníci z Dobřichovic slaví se zmiňovanou hrou Peklo v hotelu Westminster. Právě s ní excelovali na prknech amatérského divadla a pomalu se chystají na 88. ročník festivalu Jiráskův Hronov. Ten startuje v pátek 3. srpna, DDS zde hraje v sobotu 11. srpna v 15 a v 18:30 hodin.

Jiráskův Hronov je celostátní přehlídka amatérského divadla s mezinárodní účastí, kam se DDS dostala díky doporučení z celostátní přehlídky amatérského divadla Piknik Volyně. Na ní divadelníci od Berounky získali české uznání a Jan Seidel s Jiřím Šafránkem ceny za herecké výkony.

DDS ke svým prvním kulatinám letos vydala výroční almanach, který si příznivci mohou koupit na webu Divadlodds.cz nebo na všech dalších představeních souboru.

(lh)

Fotogalerie z představení Nerušit, prosím aneb Dvouplošník v hotelu Westminster objektivem Petry Stehlíkové.