VIDEO: Dospělí se při hraní hokeje zase stali dětmi

Foto: Hana Bláhová

Děti i dospělí z řad široké veřejnosti si mohli během listopadu ve čtyřech termínech přijít zahrát hokej na zimní stadion v Černošicích v rámci akce Rybníkový hokej – hokej bez velkých ambicí.

Ledová plocha byla vždy na hodinu volná a určená pro hraní, v nedělních termínech byla zájemcům k dipozici polovina plochy, protože souběžně probíhala školička bruslení. A jaký byl zájem? Hned napoprvé využilo možnost zahrát si hokej patnáct dětí a přibližně stejný počet tatínků a maminek.

Rybníkový hokej je aktivitou SK Černošice, která je zaměřena na rozvoj všestrannosti sportující mládeže a jejím cílem je snaha široký okruh zájemců o sport, nejen těch registrovaných.

httpv://youtu.be/TuGDqHwIkCU

„V tomto ohledu jde o opravdu parádní akci. Stačí se podívat na šťastné tváře hrajících tatínků a je vám jasné, že jsou na chvíli zase dětmi, které dávají do hry úplně všechno. A jejich synové a dcery nezůstávají pozadu, ba naopak,“ říká Jaroslav Kahánek, člen výboru SK Černošice.

Pokud máte chuť si také přijít na černošický zimní stadion přijít zahrát hokej, další možnost budete mít v prosinci a lednu. Přesné termíny ještě nejsou známy, proto doporučujeme sledovat webové stránky SK Černošice, kde se vše podstatné kolem rybníkového hokeje dozvíte.

(ph)