Věnujte dárek, který získává na hodnotě

Není třeba hned kupovat nemovitosti či brilianty, budoucnost si můžete pojistit i s menším finančním vydáním nákupem zlata či stříbra. Jde o komodity, jejichž hodnota postupem času roste. Krásným dárkem tak můžete pomoci sobě, svým dětem, vnoučatům či partnerovi. Jen si dejte pozor, u jaké společnosti nakupujete. Musí vám dát skvělý servis a stoprocentní garanci odkupu, když to budete potřebovat.

Kdo by zvláště po změnách v poslední době nepřemýšlel nad tím, jak ideálně naložit se svými penězi. Nebavíme se přitom o desetitisících, které musíte mít na účtu či pod polštářem. Ale řádově o sto- či tisícikorunách, která vám zbudou v peněžence nebo na účtu, kde bez pořádného úročení jen ztrácejí na hodnotě.

Přemýšlíte nad vánočním dárkem, který má smysl?
Pořiďte kousek stříbra či zlata, který obdarovaný může kdykoliv zpeněžit. Nebo naopak ke kousku přidá další a další a bude mít hmatatelně jednu z nejbezpečnějších a nejrozšířenějších investic v historii lidstva. Sice na něm okamžitě nevydělá statisíce, ale smaže pár vrásek, které nám dělá přece jen tak trochu neznámá budoucnost. Zlato nese nízké riziko a jeho hodnota výrazně nekolísá. A právě v tom je ideální investicí do dalších let či desetiletí, zmírněním proti inflaci, spořením na důchod a podobně. Navíc je dostupné pro každého.

Jak na to
Můžete koupit stříbrnou či zlatou minci nebo přímo jednouncový slitek, na který vám ale už musí zbývat několik desítek tisíc korun. Skvělou příležitostí ovšem je tzv. komoditní účet, kam posíláte peníze třeba v řádu stokorun podle svých možností a zlato si odnášíte průběžně dle naspořeného.

Výhody komoditního účtu:

  • Založíte si komoditní účet a zvolíte cenný kov, do kterého chcete investovat.
  • Každý měsíc vkládáte třeba pár stokorun. Když nemáte, nevadí. Sice vám přijde informace, že jste nic neposlali, ale k ničemu vás to nezavazuje.
  • Až bude na účtu dost financí na celý slitek, můžete si vybrat, jakou cestou si ho převezmete. A spoříte na další cihličku.
  • Pokud se rozhodnete své kovy prodat, žádný problém. Golden Gate od vás odkoupí vše, co budete chtít, včetně nedospořených slitků.
  • Zlato či stříbro můžete také někomu darovat – prostě s ním nakládáte, jak se vám zlíbí. Bez problémů se dědí z generace na generaci.V klientské zóně i v mobilní aplikaci můžete pohodlně sledovat všechny své platby a nákupy, vývoj cen drahých kovů a plánovat si vyzvednutí zboží.

Chcete darovat hned teď  něco hmatatelného a na míru?

Podívejte se na investiční stříbrné nebo zlaté mince. Vybírat si můžete podle ceny či motivů a darovat tak minci, která udělá radost na první pohled.

Inspirujte se aktuálními hity:

  • Mince s čínským horoskopem nebo s rokem Draka, který začíná 10. února 2024. Lunární série patří mezi sběrateli a investory k nejoblíbenějším. Navíc máte šanci pořídit poslední ražbu s královnou Alžbětou II. (na druhé straně mince).
  • Limitovaná série z různých českých hor. Rádi byste například Sněžku, Lysou horu nebo Plechý? Vyberte horu, která je nejbližší srdci obdarovávaného. Koupí této mince navíc přispějete na dobrou věc či spolek spojený s daným místem.
  • Vánoční tematika – zlaté i stříbrné mince ve tvaru hvězdy nebo pro sportovní fajnšmekry – skateboard z ryzího stříbra! Jde o speciální edici v počtu 1999 kusů pro celý svět. Specia­litkou je také sada tří šipek. Podívejte se na web goldengate.cz. Na své si přijdou sportovní nadšenci, milovníci přírody i historie.

Vše se dodává v krásných pouzdrech s certifikátem pravosti. Pokud byste potřebovali poradit, co přesně vybrat, nebo se chcete zeptat na cokoli dalšího, zavolejte, napište. Jsem tu pro vás.

Zavolejte či napište a objednejte se třeba na konzultaci.

Je lepší mít zlato v hrsti než peníze v bance.

Ing. Hana Kůželová
Anežky České 1119, Dobřichovice
739 039 551
hana.kuzelova@goldengate.cz
www.hanakuzelova.cz