Večerní róbu užijete v únoru a březnu několikrát

Ilustrační foto: archiv

Plesy pořádají spolky i města. Například reprezentační ples taneční skupiny Proměny se uskuteční v řevnickém Lidovém domě v pátek 15. února od 19:30. Zahraje skupina Galaxie.

Připravuje se několik tanečních překvapení a tombola. Ve stejný den se bude plesat i v Letech, kde se organizace ujali místní sokolové. Sokolský ples začíná v sále U Kafků také v 19:30. Můžete se těšit na živou kapelu The Blue Moon a na DJ Papena.

Městský bál v duchu filmů Karla Zemana připravuje Beroun na sobotu 2. března v  kulturním domě Plzeňka. Tancovat se bude pod taktovkou orchestru Zatrestband a po půlnoci začne diskotéka. Večerem provede Petr Stolař. Na co ještě se můžete těšit? Na stínohru, fotokoutek, výuku tanců či scénky Divadla v Pytli. Letošní novinkou je doprovodná akce v městském kině. O den dříve, tedy v pátek 1. března od 17:30, se zde promítá film Baron Prášil. Pokud předložíte zakoupenou vstupenku na bál, máte vstup zdarma.

Školní masopustní ples organizuje v rámci Poberounského masopustu zadotřebaňská škola. Začíná 2. března ve 20 hodin v tamním společenském domě. Zaznějí skladby z repertoáru skupiny Boss Band.

(pan)