Umíte zpívat? Je tu pro vás soutěž Brdský kos

Foto: archiv soutěže
Foto: archiv soutěže

Známá pěvecká soutěž pro děti a mládež Brdský kos 2016 je tady! Zájemci o 16. ročník soutěže se mohou přihlásit do neděle 3. dubna. Samotná soutěž proběhne 28. května v Mníšku pod Brdy.

Soutěžit se bude ve čtyřech kategoriích: I. (5 – 8 let), II. (9. – 14 let), III. (15 – 18 let) a IV. kategorie, která je určená pro smíšené dvojice nebo skupiny. Ve IV. kategorii došlo ke změně pravidel soutěže – soutěžící může vystoupit maximálně ve dvou skupinách, kromě toho nikdo z IV. kategorie nesmí být starší 18 let. Svého vítěze si zvolí také diváci.

Přihlášky se odevzdávají písemně na adresu Město Mníšek pod Brdy, Dobříšská 56, 252 10 Mníšek pod Brdy, e-mailem na adresu brdskykos@mnisek.cz nebo osobně v podatelně Městského úřadu Mníšek pod Brdy.
Soutěž se bude konat 28. května. Pokud bude příznivé počasí, proběhne v krásné zahradě Státního zámku Mníšek pod Brdy, v případě chladného počasí nebo deště pak v Městském kulturním středisku.
Kromě originální sošky Brdského kosa bude pro úspěšné zpěváky připravena řada dalších hodnotných cen, např. elektronika od již tradičního partnera Družstva Eurosignál.
Soutěž Brdský kos 2016 se koná pod záštitou starosty Petra Digrina a místostarostky Daniely Páterové.
Tereza Středová, MKS Mníšek pod Brdy