Školáci přivítají prázdniny v Amfiteátru

Ilustrační foto: archiv

ČERNOŠICE – Se školním rokem se mohou černošičtí školáci rozloučit na zábavném odpoledni, které pro ně ve spolupráci se Základní školou Černošice chystá oddělení kultury. Tradiční akce nazvaná Hurá prázdniny se uskuteční den před vysvědčením, tedy ve středu 29. června.

Po obědě budou moci žáci plnit na školním pozemku nejrůznější sportovní a vědomostní úkoly. Ti nejrychlejší si budou moci za jejich absolvování vyzvednout ve zdejší kavárně Café Vera kopeček zmrzliny zdarma. Od 13.30 hodin bude program pokračovat na pódiu Amfiteátru. Na úvod je plánované hudební vystoupení Pavla Hokra a jeho hostů plné českých i zahraničních hitů.

Ve 14 hodin předá starosta města Filip Kořínek ocenění SKOKAN ROKU. To získává jeden žák z každé třídy, jehož výkon (vyjádřený průměrnou klasifikací) se v daném školním roce nejvíce zlepšil oproti výkonu z roku předchozího. Žáky prvního stupně nominuje na toto ocenění třídní učitelka.
O vyvrcholení programu se postará známý moderátor a DJ Olda Burda, který má přichystané rozmanité soutěže pro kluky a holky. Jeho pořady jsou koncipovány tak, aby si děti zatančily, zasoutěžily, zahrály si a především se pořádně vyřádily.