Školáci budou nabízet své výtvory v Dobřichovicích i v Řevnicích

Ilustrační foto: Lucie Hochmalová

DOLNÍ POBEROUNÍ – Kromě tradičních Adventních trhů se v dolním Poberouní staly velmi oblíbené jarmarky pořádané zdejšími školami. Dětský vánoční jarmark se jako první uskuteční v Dobřichovicích, a to v sobotu 10. prosince. O deset dní později 20. prosince pak můžete navštívit Vánoční jarmark také v Řevnicích.

V areálu dobřichovického zámku se jarmark bude konat 10. prosince od 12 do 17 hodin. Na jarmarku budete moci zakoupit výrobky od dětí z místní základní školy i základní umělecké školy, ze Skautu a také z dalších organizací. Nebudou chybět dílničky, projížďky na konících, kovářská dílna a živá hudba v podání dámské skupiny Euphorica. Ve 13 hodin vystoupí děti ze ZUŠ Dobřichovice.

V režii školy se bude odbývat i Vánoční jarmark v Řevnicích. Tamní Klub rodičů a přátel školy Řevnice jej pořádá 20. prosince v prostorách školní jídelny a přilehlého okolí. Trhy začínají v 17 hodin a výrobky budou nabízet děti z každé třídy. Utržené peníze pak poputují do jejich třídních fondů. Chybět nebudou tradiční pečené klobásy od ředitele, dílničky pro děti a zpěv koled.