Řevnice mají nové, modernější a přehlednější webové stránky

ŘEVNICE – Nové webové stránky spustilo před několika dny Město Řevnice. Web je nyní modernější, mnohem přehlednější, barevnější a dá se pohodlně prohlížet i na mobilních telefonech. A najdete na něm mnoho novinek.

Web je graficky velmi přehledný. Nejdůležitější sekce jsou samozřejmě k dispozici hned na titulní straně. Jsou poskládané na obdélníkových plochách, mezi nimiž najdete Úřední desku, Formuláře (například nejrůznější žádosti, formuláře ze stavebního úřadu nebo přihlášení či odhlášení psa) nebo informace o Sběrném dvoře. Samostatnou záložku mají také sekce Senioři, Turistické informace nebo Městská policie. Nechybí samozřejmě Aktuality a Kalendář akcí.

Na webu je nově e-podatelna – tady můžete zaslat na úřad jakýkoliv dotaz i s přílohami. Velkým pomocníkem je také fulltextový vyhledávač, pokud hledáte konkrétní věc. Z webu si můžete nechat zasílat novinky na svůj e-mail, stačí se mailem zaregistrovat k odběru a z tohoto mailu odběr potvrdit. A pozor, k dispozici je i hlasový asistent, který má podobu panáčka vpravo nahoře.