Rekonstrukce u řevnického nádraží zkomplikuje dopravu

1. etapa oprav
1. etapa oprav

V pondělí 27. října se začne rekonstruovat prostor u řevnického nádraží, který s sebou nese dopravní omezení i možnosti parkování.

Průběh stavby je rozdělen na tři etapy. První bude probíhat od 27. října do 15. prosince a zahrne část ulice Pod Lipami v úseku od Palackého náměstí přibližně k rodinnému domu s popisným číslem 618. Zde bude vybudována kompletní nová komunikace včetně odvodnění, mimo prostor pro parkování, který bude sloužit jako zařízení staveniště po celou dobu výstavby.

Do druhé etapy je zahrnuta ulice Nádražní a do třetí prostor v blízkosti nádražní budovy. Tyto úpravy jsou plánovány od poloviny února do konce dubna 2015.

Během jednotlivých etap budou dané úseky uzavřeny. S tím souvisí i velké omezení parkovacích míst v oblasti „přednádraží“. Město proto prosí občany, pokud mohou, aby nepoužívali při cestě k nádraží automobil, který by v těchto prostorech museli zanechat. Vzhledem k nedostatku místa není možné zajistit záchytné parkoviště. Příjezd k nádražní budově by měl být zachován až do zahájení třetí etapy.

Přehled všech etap na plánku najdete zde.

(red)