Rebels O.K. jsou nejlepším týmem

Foto: archiv Rebels OK

ŘEVNICE – Děvčata soutěžící v rope skippingu vybojovala titul Nejlepší sportovní klub mládeže okresu Praha-západ za loňský rok. Uspěla také jejich „šéfka“ Olga Kepková, je nejlepším trenérem mládeže. 

Ocenění za všechny Rebels O.K. převzala jedna z reprezentantek Vendula Plazzerová na konci září na pražském Strahově.

Připomeňme, že rok 2019 byl pro Rebels velmi úspěšný. Skokanky i trenérka potvrdily vynikající formu na mistrovství světa v Norsku. Skvělou přípravu dokázaly zúročit i v Číně na mezinárodním šampionátu. A koncem roku se trenérka Olga Kepková umístila na druhém místě v celostátní soutěži „Díky, trenére“.

„Pro celý tým byl rok 2019 pestrý a určitě si ocenění pro poctivou práci zaslouží!“ s uznáním říká manažerka týmu Šárka Plazzerová a pokračuje: „Pokud byste se chtěli i vy stát součástí našeho týmu, přijďte mezi nás. Situace je teď sice o trochu komplikovanější, ale sledujte naše webové stránky rebelsok.cz, a až budou tělocvičny zase otevřené, těšíme se na vás.“

V roce 2020 chtěly dívky od Berounky navázat na úspěšnou sezonu. Ale jejich plány překazil koronavirus. Mnoho soutěží bylo zrušeno, včetně závodů v Kanadě. na rok 2021 se chystá specialita – virtuální soutěž v rope skippingu. A půjde rovnou o mistrovství světa.