Jojo Gym otevřel v Dobřichovicích unikátní halu

DOBŘICHOVICE – Do další sportovní sezony vstoupil Jojo Gym s novou halou vybavenou podle nejmodernějších trendů. V pořadí již třetí tělocvična nabízí prostor pro trénink vrcholové gymnastiky. 

Hala zahájila provoz první zářijovou sobotu Sportovním dnem pro rodinu. „Podařilo se nám vybudovat unikátní gymnastickou tělocvičnu se speciálními kobercovými žíněnkami a špičkovým nářadím. Slouží tréninkům oddílů výkonnostní gymnastiky, teamgymu a dalším akrobatickým sportům. Navíc jsme jako první v ČR umístili do prostoru hrazdu se samostatnou jámou na nácvik veletočů,“ říká majitelka Jojo Gymu Lenka Doležalová Pavilková.

V tělocvičně najdete velkou molitanovou jámu, kam lze doskakovat z hrazdy, bradel, přeskoku nebo tumble tracku. K nácviku akrobacie slouží 14metrový trampolínový pás s doskokem do měkké duchny. K dispozici jsou i čtyři kladiny, dámská i pánská bradla, přeskok, lana pro šplh a další náčiní určené pro průpravu. „Od pondělí tu probíhají naše kurzy pro děti, tréninky domácího oddílu Gym Dobřichovice. Další zájemci se již hlásí,“ doplňuje manažer sportovního centra Viktor Mojdl.

Během slavnostního otevření se představily gymnastky z domácího oddílu Gym Dobřichovice pod vedením trenérky Blanky Klabíkové, a dokonce i závodníci z širšího reprezentačního výběru, svěřenkyně trenérky Hany Dvořákové z klubu AC Sparta Praha a trenéra Jaromíra Labonka z pražského SK Hradčany. Všichni se postarali o dechberoucí podívanou a svými výkony motivovali přítomné diváky k pohybu.