Pro fanoušky blues, rocku i jazzu je tu jihoafrický muzikant

Foto: z archivu organizátora

ČERNOŠICE – Kytarista z Jihoafrické republiky Gerald Clark a český muzikant Jiří Maršíček potěší posluchače 31. října od 20 hodin v Club Kině v Černošicích.

Gerald Clark je vypravěčem příběhů. Hraje nadupaný rock´n´roll a energický blues-rock, ale je i jásavý a taneční. Hravost, nakažlivé nadšení, jásavý elán, hlas jako Ray Charles. Na svého otlučeného Fendera hraje prsty jako folkař, trsátko použije jen na sóla. Ne nadarmo získal doma v Jihoafrické republice několik titulů a cen za nejlepší živé vystoupení a nekomerční multižánrovou hudbu.

V České republice se v minulosti představil na velmi úspěšných turné. V Černošicích ho doprovodí již zde známý talentovaný kytarista Jiří Maršíček, jenž se pohybuje po celém bluesovém hudebním spektru. Je ovlivněn nejznámějšími elektrickými bluesovými kytaristy jako Stevie Ray Vaughan, Freddie King, Sean Costello či Albert King. Jeho živá vystoupení provází elektrizující energie a ryzí duševní prožitek, na který jde těžko zapomenout. Jste-li fanoušek rocku, blues nebo jazzu, budete nadšeni!