Přihlášky na osmou Neckyádu finišují tuto středu

Foto: MČ Praha 16
Foto: MČ Praha 16

Radotínská Neckyáda se koná už 18. června. Zúčastnit se ji mohou všichni, kdo se přihlásí do středy 15. června a dostaví se s improvizovaným a amatérsky vyrobeným prostředkem konstruovaným pro splavení Berounky.

Osmý ročník soutěže ve splavování Berounky na netradičních plavidlech pořádá Městská část Praha 16 s Vodáckým oddílem Radotín.

Od 13 do 14.30 hodin proběhne prezentace a příprava plavidel. Startuje se z Říčních lázní Radotín ve tři po poledni. V tuto chvíli propukne i diskotéka DJ Jardy. Na cyklotrase pod lávkou se objeví konferenciér a rozhodčí, kteří budou hodnotit umělecký dojem a technickou hodnotu vyrobeného plavidla.

Dojezdy k lávce by měli všichni startující zvládnout do páté odpolední, aby si mohli v klidu poslechnout plánovaný koncert skupiny Nolem. Mezi sedmou a půl osmou je naplánováno vyhlášení výsledků a předání cen. Pro vítěze i poražené a všechny jejich fandy pak ještě zahraje Timudej.

Přihlášku je třeba poslat do 15. června na email: iveta.krejci@praha16.eu nebo milan.bouzek@praha16.eu, dotazy ohledně závodu i případného ubytování přijímá Milan Bouzek na telefonu 602 180 253.

(red)