Porovnejte bez závazku poskytovatele internetu

Internet má dnes doma každý. Ale ne všichni jsme spokojeni a někdo třeba uvažuje o změně operátora. Ovšem skutečně porovnat dva poskytovatele internetu je nemožné. Ano, „papírově“ to jde, ale internetové připojení není jen cena a rychlost. Člověk musí prozkoumat spolehlivost, stabilitu, pomoc při servisu… Navíc takové srovnání dvou operátorů je poměrně finančně nákladná záležitost. Musí se zaplatit za instalaci a poskytnuté připojení. Zároveň podstupujeme riziko, že nový operátor nebude lepší než ten stávající. Kvůli těmto faktorům téměř vymizela možnost svobodného výběru poskytovatele.

S možností porovnání a výběru na základě skutečného vyzkoušení přichází DOBNET. Zdarma zprovozní internet a zákazník se po měsíci může rozhodnout, zda si ho ponechá. Pokud ano, DOBNET vám pomůže vyřídit i přechod od vašeho stávajícího poskytovatele.

Co pro to můžete udělat? Zavolejte do 15. června do kanceláře v Dobřichovicích a objednejte si termín instalace internetu. Vyberte si tarif podle svého a bez závazků měsíc surfujte na internetu, pracujte nebo se bavte a o všechno ostatní bude postaráno. Během měsíce můžete otestovat všechna svá zařízení (počítače, notebooky, tablety, telefony i televize) i vybraný tarif. Pokud něco nebude podle vašich představ, technici vaše požadavky dořeší a s čímkoliv pomohou.

Jak je to s televizí? Technik vám při instalaci připojí jako bonus internetovou televizi na dvě vaše zařízení (třeba do chytré televize a do telefonu), takže po dobu deseti dnů můžete prozkoumat více než stovku programů. Velkou výhodou je hlavně zpětné přehrávání pořadů.

A pozor – to vše zcela zdarma.

Připojovací poplatek za instalaci internetu zaplatíte jen v případě, když se po zkušební měsíční době rozhodnete internet si ponechat. V případě přechodu od jiného poskytovatele navíc získáte 50% slevu na připojovací poplatek. Měsíční poplatky za zvolený tarif pak zaplatíte až od druhého měsíce. A pokud připojení chtít nebudete, technici přijedou sundat anténu u vás doma a nezaplatíte vůbec nic.

Kontakt na DOBNET je 277 001 111 nebo info@dobnet.cz.
Podrobnosti najdete na www.dobnet.cz/internet-na-zkousku/.