Pomozte online „svým“ podnikatelům

Ilustrační foto: ICP

Nákupem můžete pomoci místním podnikatelům, kteří jsou nyní v tíživé ekonomické situaci. Nově to umožňuje nový web Objednávky u Berounky.

„Spousta místních obchodů musela zavřít či omezit své služby. Aby mohly být i nadále k dispozici zákazníkům, zavedly se rozvozy a objednávky předem. Ale málo místních podniků má eshop, a tak není nikde k dispozici jejich nabídka. Místní web uberounky.info proto přišel s nápadem podpořit je a vytvořil jednoduchý objednávkový systém, který je přehledný jak pro zákazníky, tak pro obchodníky,“ říká Lukáš Váňa z Dobřichovic, který s manželkou Petrou web spravuje.

Na online stránce je možné si už nyní objednat zboží z provozoven v Dobřichovicích, Řevnicích, Všenor či Černošic. Naleznete zde také přehled místních eshopů a obchodů, které musely zavřít své obchody, ale prodávají i nadále online nebo předají zboží po dohodě z okýnka.

Cílem projektu je nejen nabídnout místním podnikatelům způsob, jak být i v těchto časech k dispozici zákazníkům, ale též jim pomoci s objednávkami, které budou mít přehledně na jednom místě. Bez nutnosti si vše po telefonu zapisovat.

(pan)