Pěkná akční podívaná: The Expendables

Pěkná akční podívaná The ExpendablesJak již z názvu filmu vyplývá, jedná se o akční snímek o skupině mužů, kteří se živí tím, že provádějí mise, které jsou tajné a oni jsou postradatelní.

Velká řada známých tváří, které v tomto snímku uvidíte opravdu stojí za to. Režisér filmu Sylvester Stallone, který se podílel i na scénáři, pozval do filmu skutečná “esa” akčního nebe.

Ústředním motivem filmu je mise, kterou si objedná CIA a jejíž podrobnosti domlouvají ve velmi pěkné scéně v kostele Stallone, Willis a Schwarzenegger. V nejmenované zemi “třetího světa” se děje bezpráví a místní ekonomiku ovládají zlí hoši, kteří se obohacují na pěstování a prodeji drog.

Pro milovníky akčních filmů rozhodně velmi pěkná podívaná, ve které je vidět kus poctivé filmařské práce s minimem trikových záběrů. Film je přístupný od 15 let a rozhodně jej nedoporučuji slabším povahám.

Film: USA, akční, 99 min

Režie: Sylvester Stallone

Hrají: Sylvester StalloneJason StathamJet LiDolph LundgrenEric RobertsRandy CoutureSteve Austin,David ZayasGiselle ItiéCharisma CarpenterGary DanielsTerry CrewsMickey RourkeArnold SchwarzeneggerBruce Willis