Nové stránky našeho sdružení

Nové stránky našeho sdruženíSpolečně s informačním portálem iDobnet.cz jsme spustili i nové webové stránky našeho sdružení. Najdete je na www.dobnet.cz

V posledních měsících jsme se intenzivně věnovali webovým stránkám a hlavní výsledek našeho snažení vidíte právě na své obrazovce. Doufáme, že se sem budete rádi vracet.

Zároveň jsme inovovali naše domovské stránky. Nawww.dobnet.cz nyní najdete aktuální informace o naší síti, mapy pokrytí, podrobný přehled našich služeb, jednoduše vše, co můžete chtít vědět, pokud jste nebo chcete být našimi uživateli nebo spolupracovníky.

Tím ale náš vývoj a vylepšování nekončí. Pokud jste našimi zákazníky, můžete se těšit na zákaznický portál. Abyste nemuseli kvůli každé informaci ohledně vašeho účtu nebo služeb navštěvovat naši kancelář a telefonovat, připravujeme pro vás snadno dostupné místo, kde si většinu věcí budete moci nastavit a spravovat sami, kde najdete detaily k vašemu účtu, aktuální vytížení vašeho připojení a další informace určené přímo vám.

Přejeme vám vždy jen tu největší spokojenost.