Otevřela nová veterinární klinika

ČERNOŠICE-VRÁŽ – Po dlouhých čtyřech letech výstavby otevřela v Černošicích na Vráži své brány nová veterinární klinika Jitřní. Naším cílem bylo vybudovat takové prostředí, kde se budou lidé a jejich zvířecí kamarádi cítit jako doma a zároveň se jim dostane profesionální pomoci a péče.

Klinika funguje od 1. května 2020 a nabízí široké spektrum služeb pro psy, kočky a drobné savce, počínaje základním vyšetřením, čipováním či vakcinací až po RTG vyšetření nebo nejrůznější zákroky pomocí elektrochirurgie (kastrace, odstraňování nádorů apod.) s možností využití hospitalizačních boxů. Pro urychlení diagnostiky pak vyšetřujeme krev a další vzorky přímo u nás.

To ale není vše. Naše prostory jsou větší, než se zdá, a naším dalším cílem je rozšířit kliniku o druhou čekárnu, další ordinační místnost, ve které budou přijímáni chlupatí pacienti především na chirurgické zákroky, dále pak stomatologický sál a prostorný chirurgický sál. Počítáno je i s hospitalizační místností určenou pro pacienty po operacích.

Doufáme, že se zde budete cítit dobře vy i vaši mazlíčci a rádi se k nám budete vracet. Vy pro radu a empatický přístup a vaši mazlíčci pro pohlazení a něco dobrého na zub. Ordinujeme každý všední den, v pondělí a ve středu 9:00–12:00 a 15:00–19:00, v úterý a ve čtvrtek 9:00–13:00, v pátek 9:00–12:00 a 14:00–16:00.

V případě zájmu pište na e-mail: info@vetjitrni.cz nebo volejte na tel.: 771 150 260. Další informace najdete na webu: www.vetjitrni.cz. MVDr. Petra Daňková