Ode dneška žehlím rád/ráda

Ode dneška žehlím rádrádaProč ještě nevymyslel někdo něco, co by nám tuto nevděčnou a stále se opakující práci ulehčilo!

Pro ty z Vás, kteří si kladou podobné otázky, jsme připravili rozhovor s Jiřím Dudášem – zástupcem firmy DomoSwiss, s. r. o., která je dovozcem švýcarských žehlicích systémů LAURASTAR. 

V čem tkví ten pokrok, který Vaše firma nazývá revolucí v žehlení?
Žehlicí systém LAURASTAR Vás ohromí svými funkcemi, zaujme moderním designem a překvapí svou skladností. Přibližte čtenářům alespoň hlavní rozdíly oproti klasickému žehlení.
U našeho žehlicího systému se vytváří pára v boileru a při průchodu žehličkou dochází k jejímu druhému ohřevu. Z páry se tak stává spíše horký vzduch, který snadno proniká žehleným materiálem a prádlo je tak okamžitě suché. Aktivní žehlicí stůl se buď nafukuje, nebo odsává. Při nafukování sám rovná látku, a tak žehlíte bez nechtěných záhybů a prožehlení švů. Látka se navíc ihned ochlazuje a fixuje proti opětovnému mačkání.

Při odsávání snadno vytvoříte puky a prožehlíte i více vrstev najednou. To oceníte u ložního prádla, ručníků a utěrek. Díky stálému tlaku páry je snadné i vertikální žehlení přímo na ramínku. Bundy, saka, kabáty a kostýmy si jednoduše vyžehlíte sami doma.

S teflonovým nástavcem žehlíte vše na stejnou teplotu, aniž by došlo ke zničení potisků či oleštění tmavých látek.

Intuitivní žehlička si sama reguluje pouštění páry, a tak i laik vyžehlí vše snadno, rychle a absolutně dokonale.

To zní až neuvěřitelně! Kde je možné tento systém vidět?
V sídle firmy v Dobřichovicích, Jiráskova 1002, kde se může každý u šálku dobré kávy s přístrojem seznámit, nebo si lze telefonicky objednat nezávazné předvedení přímo u Vás doma. Tel: 800 100 947, nebo 739 218 104.
Jak jsem se doslechla od Vaší firmy je možné si tento systém bezplatně zapůjčit k otestování. Je tomu opravdu tak?
Ano, je to další z možností, jak se každý může „na vlastním prádle“ přesvědčit o kvalitách tohoto báječného pomocníka. To je opravdu neobvyklá a seriózní nabídka. Já Vám děkuji za zajímavé a inspirující informace.

I já děkuji za Váš čas a přeji Vám a všem Vašim čtenářům krásný den.

P.S.: AŽ BUDETE OPĚT ŽEHLIT, VZPOMEŇTE SI, ŽE TO MŮŽE BÝT – POHODA A RADOST! (PR)

foto: http://album.dobnet.cz/displayimage.php?pos=-5715