O Hasofestu poteče více piva než vody v řece

hasofest-2014-jpeg-normalPříznivci letního počasí, obdivovatelé hasičské techniky, hudební nadšenci malí i velcí, ti všichni se nemohou dočkat dalšího Hasofestu.

Sbor dobrovolných hasičů Hlásná Třebaň jím v sobotu 16. srpna oslaví kulaté 110. výročí svého založení. Nejen proto bude osmý ročník hasičsko-hudebního festivalu ještě lepší než kdy před tím. Mnoho zábavy pro děti letos připravujeme spolu se střediskem volného času – Domečkem Hořovice na celé poledne až do večera.

Práci zásahové jednotky s profesionální technikou i požár zdolaný mladými hasiči uvidíte v propracovaných osvětových ukázkách. Hudební program odstartuje Tak akorát ve 14 hodin. Dále uslyšíte Čutací merunu, Rosie a Nástroj snahy. Na jubileum přijede zahrát proslulá kladenská skupina Kapišto. Samozřejmostí je pro nás oblíbený Odečet plynu.

Noční oblohu prozáří po setmění oslnivý ohňostroj. Večer uzavře ve velkém stylu rock’n’rollu kapela Slapdash Rockabilly. Přijďte za námi k dolnímu jezu na řece Berounce v Hlásné Třebani, kde 16. 8. poteče více piva než vody.

(mt)