Notičky zaplesají v Zadní Třebani

Foto: archiv souboru
Foto: archiv souboru

Řevnická dětská lidová muzika Notičky pořádá první dubnovou sobotu tradiční Hudební ples ve Společenském domě v Zadní Třebani. Jako host se představí kapela Ideal band z Rakovníka.

Ples v osvědčeném, jako vždy bohatě vyzdobeném zadotřebaňském kulturním stánku začne 2. dubna v 19 hodin. Nebudou chybět dvě tradiční překvapení v podání dětí ze souboru ani vystoupení nejmenších Notiček, při němž nezůstává žádné oko suché. Chystá se rovněž dámská volenka, při níž pánové dámám výměnou za tanec pořizují květiny, koláčky či drobné dárky. Návštěvníci si mohou odnést ceny z bohatého plesového bazárku, případně skvostné výhry z půlnočního losování vstupenek. Notičky také navážou na pěkný zvyk z posledních dvou plesů a ocení nejkrásnější krojovaný pár.

Osmičlenná rakovnická formace Ideal band hraje na zábavách a plesech převážně ve Středočeském kraji. V jejím repertoáru najdeme typické plesové skladby společně s klasickými rokenroly Chucka Berryho, popem českým i zahraničním, ale také hity posledních let od Adele či Daniela Powtera.

(jf)