Notičky budou plesat a chystají překvapení

Foto: z archivu Notiček

ŘEVNICE – Dětská lidová muzika Notičky z Řevnic chystá na první dubnovou sobotu tradiční Hudební ples. V rámci plesových překvapení a vystoupení se ve Společenském domě v Zadní Třebani představí přes šest desítek Notiček, včetně těch nejmladších. Ples začíná v sobotu 6. dubna v 19 hodin.

„Chystáme zase dvě překvapení, bude bohatá tombola, dámská volenka, při níž budou tanečníci moci tanečnicím koupit chodské kolacky,“ vypočítává vedoucí Notiček Lenka Kolářová. Poněkud netradičně pak poodhalila tradiční roušku tajemství, která obestírá obě překvapení: první vychází z muzikálové pohádky, ve druhém se představí známá kapela, která dorazí až z dalekého severu…

Mezi další atrakce patří vystoupení malých Notiček, oblíbené setkání na pódiu s bývalými Notičkami, půlnoční slosování vstupenek nebo soutěž o nejkrásnější krojovaný pár. K poslechu, ale hlavně tanci zahraje už posedmé osvědčená rakovnická formace idealBAND.

Notičky, které loni oslavily pětadvacáté výročí, v současnosti čítají 62 členů. „Na plese vystoupí úplně všichni,“ říká Lenka Kolářová, která soubor vede společně s Pavlou Petrovou a Marií Brennerovou.

Vstupenky na tradičně vyprodanou akci lze koupit nebo zamluvit přes e-mail na adrese lenka.noticky@seznam.cz. Pozvánka s informacemi je k dispozici na stránkách Notiček www.noticky.cz. Můžete se tu rovněž podívat na čerstvě vystavená videa z vánočního koncertu v Praze, kde soubor představil zbrusu nový vánoční příběh „S radostí, ba i plesáním“.