Nejbližší neděle bude v Řevnicích pohádková

Perníková pohádka Foto: z archivu souboru

ŘEVNICE – Pohádková bude neděle 9. června v Řevnicích. Pořady pro děti se chystají v Dřeváku u zdejšího nádraží i v Lesním divadle.

Divadelní odpoledne se souborem Nosálci začne v Dřeváku v 15 hodin, kdy soubor uvede pohádku Minimax A Mravenec. Loutkové představení ze světa hmyzu je plné napínavých momentů a přírodovědeckých poznatků. Od 17 hodin bude následovat hra Digitime, která zpracovává aktuální téma digitální zamořenosti. K tomu budou od 15:30 do 17:30 hodin pro děti připraveny kreativní dílničky a oblíbené malování na obličej, a to ve spolupráci s dětskou hernou a kavárnou Městečko. Celé odpoledne bude k dispozici občerstvení a budete si moc také opéct buřtíky na ohni.

Vůní perníku je provoněná pohádka O perníkovém srdci a čarodějné knize, kterou 9. června od 16 hodin do Lesního divadla přiveze Divadelní agentura Praha. Anička peče nejchutnější a nejvoňavější perník v kraji. Jednou ho jde prodat na jarmark a její cesta vede tmavým lesem. Vůni perníku však neodolají ani zlá čarodějnice a její komplic loupežník Rambul, kteří v lese řádí. Jak to dopadne?