Národní házenkáři na své půdě jen vítězili

Foto: archiv klubu

Mimořádně úspěšný víkend za sebou mají národní házenkáři Řevnic. Do hry zasáhly všechny týmy a za dva dny odehrály hned sedm utkání. A bilance? Na konci duelů se z vítězství radovali řevničtí.

V sobotu na hřiště do Řevnic zavítaly Čakovice. Muži proti mladému soupeři vcelku bez problému získali pohodlný náskok 10:4, který následně udržovali až do konce. Mohli si dokonce polevit nepříliš přesnou střelbou, i tak slavili výhru 16:13.

„Starší žáci sice měli bez brankáře Pokorného z výsledku mírné obavy, ale stále se lepšící Dominik Šmaus v brance chvílemi čaroval a ztrátu bodů nedopustil. Starší žáci vyhráli 22:15. Naši dorostenci si s Čakovicemi poradili 22:11 díky výkonům nejzkušenějších hráčů. Marek Huml dal sám tolik branek, co útok soupeře a v brance se zaskvěl Filip Edl, jenž už stihl být nejlepším střelcem v zápase mužů 22:11. Na vítězné vlně se nesli i koeduci, kteří pražského soupeře zdolali 17:9,“ dodal k dalším sobotním zápasům za NH Řevnice organizační pracovník Petr Holý.

O den později si řevničtí mladší žáci poradili s Bakovem 21:17 a Podlázkami 23:7. Toto mužstvo následně pro souboj s Březnem posílila ještě dvě děvčata a společně dosáhly na další hladké vítězství 23:7.

O další body do tabulek svých soutěží si všechny řevnické týmy zahrají v sobotu 21. října na půdě pražského celku Spoje. Ten hraje svá domácí utkání ve Sportovním areálu Balkán na Praze 3.

(ph)