Nabídka práce: projektant elektro a elektromontér

Firma Elektromontáže s.r.o., zajišťující projekty, montáže, údržbu a revize v oblasti energetiky ve Středočeském kraji hledá:

PROJEKTANTA elektro
Náplň práce

  • Projekční práce na přidělených zakázkách
  • Jednání s účastníky staveb

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Práce na PC – vyšší úroveň MS Word, MS Excel
  • Řídicí a organizační schopnosti
  • Důslednost a komunikativnost
  • Řidičský průkaz
  • Aktivní přístup a samostatnost
  • Tvůrčí a praktické myšlení
  • Vyhláška 50/1978 Sb, §6 a §10 je výhodou
  • Znalost softwaru MicroStation nebo AutoCad je výhodou
  • Znalost legislativy: elektrizační zákon, stavební a občanský zákoník je výhodou

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Zázemí stabilní české společnosti rodinného charakteru s perspektivou
  • Přátelský kolektiv
  • Platové ohodnocení v závislosti na výkonu: mzdový základ + příplatky za odbornost a praxi + výkonnostní bonusy za dokončené projekty, více informací při osobním pohovoru
  • Možný odborný růst (elektro způsobilost až do § 8 v. 50/1978 Sb., zkoušky revizního technika, autorizace)
  • Příspěvek na stravné
  • Náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč vyplácený postupně během třech let a 13. plat

ELEKTROMONTÉRA silnoproud

Náplň práce

  • Zajišťovat montážní práce na stavbách ve středních Čechách, především okres Praha-západ

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v oblasti elektro
  • Praxe v oboru není podmínkou
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb. §5 a výše je výhodou
  • Řidičský průkaz B, C, E je výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti rodinného charakteru
  • Motivující finanční ohodnocení: fixní základ + osobní ohodnocení dle výkonu a šikovnosti + příplatky
  • Možnost rozšíření odborných kvalifikací
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Místo výkonu práce: Středočeský kraj

Nabídky práce jsou vhodné i pro absolventy.

Elektromontáže s.r.o.
Polní 450, Lety u Dobřichovic
Václav Brož, jednatel
Tel.: 724 860 658 | E-mail: brozml@elektromontazesro.cz
www.elektromontazesro.cz