Na besedě se bude povídat o přírodě, zdraví, včelách nebo vodě

Foto: Petra Stehlíková

LETY – Beseda s povídáním o přírodě, zdraví, lidské spolupráci, včelách a vodě se koná 30. května od 18:30 hodin v restauraci pivovaru MMX v Letech.

O tom, jak je život v souladu s přírodou pro lidi prospěšný, bude povídat Tadeáš Nováček z Naturvibes a Martin Vimr, vynálezce technologie Prometheus pro úpravu vody na vodu živou, přirozenou, strukturovanou a prospěšnou pro zdraví člověka.

Povídat se bude také o životě včel, jejich zcela přirozeném životě ve prospěšné spolupráci pro všechny, o jejich hlubokém významu pro život, propojují rostlinou říši s tou živočišnou. V čem bychom se mohli inspirovat od těchto malých tvorů, abychom byli také součástí celku, žili zdravě a ve spolupráci. Povíme si o tom, jak se v neprospěch včel používají chemické postřiky (toxiny) a kyselina mravenčí (včelky se jí stříkají) pro zbavování kleštíka včelího a o řešení, které včely vůbec nezatěžuje, netráví, netoxikuje a je zcela přírodní. Věděli jste například, že ČR je v popředí v chovu včel?

Voda je nedílnou součástí našich těl, našich buněk, veškerého života kolem nás, je ale důležité vědět, o jakou vodu se jedná. O vodě, její struktuře, jaký stav vody dnes skutečně pijeme například z kohoutku, z pet lahví, nám povypráví Martin Vimr vynálezce technologie Prometheuse. Voda má mnohem větší význam v našich životech, propojuje vše i na úrovni energetické, je vodičem, který propojuje vše na Zemi.

Součástí besedy bude představení technologií, které včely uzdravují zcela přírodní cestou (zbavují kleštíka včelího) a technologie pro úpravu vody, navracející její přirozenou strukturu a tvořící živou vodu. Dále bude představen projekt 4 lidi, kde se sdružují zákazníci, výrobci, prodejci, obce a města v necentralizovanou živou lidskou obchodní síť ve prospěch všech zúčastněných.

Vstupné je pro veřejnost zdarma.