Městečko shání podporu na Hithitu

Foto: ICP

ŘEVNICE – Kavárna s dětským koutkem nazvaná Městečko spustila kampaň na svou podporu na Hithitu. Tento oblíbený cíl rodin s dětmi se nedávno přestěhoval z Letů do Řevnic.

„Pojďte společně s námi znovu vybudovat oblíbený prostor pro rodiny s dětmi – kavárnu s originální dětskou hernou Městečko. Čím více milníků společně pokoříme, tím jedinečnější prostor vytvoříme,“ vyzývají iniciátoři. Podpořit jej můžete jen tak, a nebo si můžete za příspěvek vybrat některou z nabízených odměn. Dle konkrétní výše příspěvku můžete získat například zvýhodněný vstup na dvě hodiny pro jedno dítě, celodenní vstup nebo můžete adoptovat jeden z domečků v herně. Příspěvky jsou velmi pestré a jejich finanční náročnost se pohybuje od 100 korun až po 25 tisíc korun.

Městečko se v Letech otevřelo na podzim roku 2019. Již v březnu 2020 museli provozovatelé kvůli nařízením na čtvrt roku zavřít. Opět na chvilku otevřeli na přelomu května a června, v září ještě stihli rozjet kroužky pro děti. Druhá vlna pandemie nakonec letovské Městečko spláchla nadobro. Nyní vzniká v řevnickém Corsu, otevřít by se mohlo na přelomu dubna a května.

Podporu na Hithitu najdete na této stránce.

(pan)