Lesňák přivítá hvězdné kapely

ŘEVNICE – Rockový Slunovrat je za dveřmi. Areál řevnického Lesního divadla a jeho okolí brzy přijme fanoušky i hvězdné kapely z celého světa. Více o letošním festivalu prozradil jeden z hlavních organizátorů Adam Langr.

Adame, co je největší tahák?

Letošní ročník je svým způsobem výjimečný. Tahák sám o sobě je, že pro nás zahraje velká řada jmen, například Gaia Mesiaha, Cocotte Minute, němečtí ITCHY, a především Dubioza Kolektiv a Lola Marsh. 

Čeká nás nějaká zajímavá novinka?

Třeba právě izraelská zpěvačka Lola Marsh, která vyprodává haly po celém světě. Její účast se nám opravdu povedla a osobně jsem rád, že se stále posouváme a snažíme, aby program byl vždy co nejkvalitnější.

Některé kapely přijedou po několikáté. Jak se jim v Lesním divadle líbí?

Zatím nevím o kapele, která by si na něco stěžovala. Naopak, vyžadují, aby u nás hrály. (smích) Jedinečné místo, obklopené stromy.

Kolik lidí festival připravuje?

Náš tým čítá kolem osmi lidí, kteří na přípravách pracují celý rok. Je to poměrně složité, všichni to děláme ve svém volném čase a někdy toho máme plné zuby. Pak ale přijde ta chvíle, kdy stojíš na pódiu, před tebou je jásající dav a ty máš pocit, že tohle přece nikdy nemůžeš přestat dělat.

Co kromě muziky pro návštěvníky chystáte?

V areálu je bohatý program. Lezení po bedýnkách, chill zóny v podobě houpacích sítí, stínicí šapitó, kde je akustická stage, mnoho gastro zón a samozřejmě skvělá nálada.

Máš vzkaz pro ty, kteří ještě nemají koupené vstupenky?

Není na co čekat!