Leden strávíme s knížkou v ruce

Leden strávíme s knížkou v ruce 1Moje maminka vždy říkávala, že pod stromečkem by každý měl najít knížku. Pokud Vám zrovna letos Ježíšek žádnou nepřinesl, nezoufejte. Přijměte pozvání na setkání se zajímavou spisovatelkou Simonou Monyovou a určitě se ve Vaší knihově brzy objeví její knížka.

Leden strávíme s knížkou v ruce 2Spisovatelka Simona Monyová žije v Brně. Svou první knihu vydala v roce 1996 a od té doby má na kontě přes dvacet úspěšných románů. Mezi čtenářsky neoblíbenější tituly patří například: Deník citového vyděrače, Kudlanka bezbožná, Otcomilky, Tchyně a uzený, Střípky z ložnic a další.

Ústředním tématem jejích knížek jsou vztahy mezi lidmi. Ať to jsou vztahy milenecké, rodičovské či přátelské, s velkým pochopením a fantazií autorka zpracovává lidské osudy a i když jsou situace a osoby smyšlené, každý, nebo spíš každá z nás čtenářek si zde může najít kousek svého života a osudu. Jak autorka sama říká, je samaritánský typ a je ráda, když knihou pomůže čtenářkám analyzovat anebo vyřešit jejich osobní problémy. Autorka bude na setkání číst ze svých knížek a je připravena odpovídat na Vaše dotazy.

Setkání se uskuteční v úterý 26. února od 18:00 hod. v sále MKS. Není nic hezčího, když po uklidnění všeho toho vánočního vzruchu se usadíte k praskajícímu krbu a začtete se do řádků oblíbené knížky. A tak přijďte a knihu Simony Monyové si můžete rovnou zapůjčit v místní knihovně.