Hudební pohádku v Lesňáku vystřídá Řevnický tuplák

Bratři Ebenové Foto: Petra Stehlíková

ŘEVNICE – Sezóna v řevnickém Lesním divadle je již v plném proudu. Po dva červnové víkendy tu budou členové místní lidové muziky Notičky hrát hudební pohádku Šíleně smutná princezna, poslední červnový víkend bude zase patřit muzice českých hudebníků.

V rámci festivalu nazvaného Řevnický tuplák se tu v pátek 24. června představí bratři Ebenové. Na koncertě zazní průřez tvorbou od prvního alba Malé písně do tmy (1984) až po poslední Čas holin (2014), které je svým obsahem čím dál tím aktuálnější.

Pokud chcete dostávat informace o akcích, objednejte si náš kulturní newsletter.

V sobotu 25. června pódium zaplní folkový zpěvák Vlasta Redl se svou kapelou a novým koncertním programem. Lístky jsou k dostání v předprodeji v síti Goout.net, jejich cena je zatím 490 korun. Lze zakoupit rovněž zvýhodněnou vstupenku na oba koncerty za 790 korun.

Řevnický tuplák je novou řevnickou akcí. „Cílem projektu je zpestření kulturního života v regionu Dolní Berounky. Vybrali jsme překrásné prostředí Lesního divadla v Řevnicích, které má svou neopakovatelnou atmosféru a kulturní akce se zde pořádají již od roku 1918. Ve dvou letních večerech se představí renomovaní protagonisté domácí hudební scény,“ sdělil jeden z organizátorů Lubomír Čížek.

Více informací najdete na www.revnickytuplak.cz.