Hokejisté zůstávají ve hře o triumf v základní části

Foto: Aneta Procházková

Černošičtí hokejisté mají za sebou další zápasy v krajské lize. Po porážce v Rakovníku si spravili chuť vítězstvím nad Žabonosy, po kterém živí naději na vítězství v základní části soutěže.
Černošice zamířily do Rakovníka v dobré formě a rozpoložení. V předchozích dvou zápasech uštědřily svým soupeřům shodně devítigólové příděly. Na ledě nebezpečného a silného soupeře ovšem svěřenci kouče Luďka Záhorského formu potvrdit nedokázali a sami byli tentokrát blízko tomu, aby odjeli s potupnou desítkou. Šlágr kola nezvládli a domácím podlehli 3:9.

O týden později přihrál černošickým hokejistům los do cesty ideálního soupeře na to, aby se zase vrátili na vítěznou vlnu. Žabonosy v letošní sezoně patří do skupiny horších týmů, s nimiž se pro play off nepočítá. Favorita sice potrápily, ale po výsledku 3:2 zůstaly všechny body v Černošicích.

Postup do play off má tým trenéra Záhorského už jistý, zároveň ale zůstává ve hře o vítězství v základní části. Tabulku vede Benešov se 42 body, druhý Mělník a třetí Rakovník mají o bod méně a čtvrtá příčka patří se ziskem 39 bodů Černošicím. Do konce základní části už zbývají jen tři kola. Pokud černošičtí na první místo pomýšlejí, už nesmějí ztratit a zároveň se musejí spoléhat na ostatní výsledky.

Poslední zápasy Černošic v základní části krajské ligy:

20. kolo: neděle 4. února 17:00 Čáslav – Černošice
21. kolo: sobota 10. února 16:30 Černošice – Slaný
22. kolo: sobota 17. února 9:00 PZ Kladno – Černošice

(ph)