Havelské posvícení číslo 24 nabídne i Lauru s tygry

Foto: archiv organizátora

PRAHA – RADOTÍN – Havelské posvícení se uskuteční 8. a 9. října v ulicích Václava Balého a Loučanská a před radotínskou radnicí na náměstí Sv. Petra a Pavla. Čtyřiadvacátý ročník nabídne třeba Lauru a její tygry nebo Circus Problem.

Čtyřiadvacáté posvícení bude zahájeno v 9 hodin, kulturní program začne v 10.30 hodin. Během obou víkendových dnů je připraven program pro malé i dospělé návštěvníky. Vystoupí kapela Laura a její tygři, Vojtěch Drahokoupil, Petr Vondráček & Lokomotiva, Mr. Loco, Circus Problem, Crazy Dogs, Blastery, Old Fashion Trio nebo Třehusk. Pestrý sortiment občerstvení a výrobky tradičních řemesel nabídne víc než osm desítek stánků.

Dětem budou určena pohádková představení Divadel Toy Machine, Kubko, Gaudium nebo Žumpa. Prezentovat se budou další dětské, zájmové, vzdělávací a volnočasové organizace a spolky. Místní knihovna v Loučanské ulici pořádá den otevřených dveří. Konat se bude od 10 do 16 hodin v sobotu i neděli. Připraven je knižní bazar nebo soutěže pro děti. Ve dvoře u knihovny bude k vidění výstava ke stoletému výročí Radotínského sportovního klubu. Vyzkoušet si tady budete moct ražbu pamětních mincí nebo se zúčastnit kovářského workshopu.