Fotbalový Ostrovan slaví a chystá turnaj i dětský den

ZADNÍ TŘEBAŇ – Fotbalový tým Ostrovan Zadní Třebaň chystá velkou oslavu svých 60. narozenin. V sobotu 25. června už od 10 hodin dopoledne bude na fotbalovém hřišti na Ostrově probíhat program pro dospělé i děti. A dorazí i známé osobnosti, například fotbalista Vladimír Šmicer nebo režisér a třebaňský rodák Jan Prušinovský.

„Ostrovan slaví 60 let! Přijďte kulatiny oslavit společně s námi a zažijte jedinečnou atmosféru fotbalu na vesnici. Po celý den bude v areálu připraven bohatý výběr občerstvení a atrakcí,“ zvou všechny zájemce organizátoři z Ostrovanu.

Oslavy začnou mezinárodním fotbalovým turnajem starých gard, v němž si zahrají týmy z Portugalska, Severní Makedonie a Itálie. Tři hodiny po poledni pak sehrají zápas legendy Ostrovanu s týmem ze sousední Litně a vše vyvrcholí zápasem A-týmu Zadní Třebaně proti týmu hvězd z Fevoluce. Od dvaceti hodin pak bude následovat koncert bigbítové kapely Joe Berry Band.

Slavnostní den bude moderovat herec Pavel Nečas. Mimo hřiště bude po celý den probíhat dětský den s DJ Oldou Burdou. Děti se mohou těšit na různá vystoupení, písničky a mnoho her.