Fotbalový klub pořádá zábavnou diskotéku pro děti

Ilustrační foto: ICP

LETY – FK Lety za podpory obce Lety pořádá 29. dubna od 15 hodin zábavnou diskotéku pro holky i kluky. Slet malých i velkých čarodějnic se uskuteční na „umělce“ u fotbalového hřiště FK Lety.

Diskotéka proběhne v předvečer českého lidového svátku „Pálení čarodějnic“, který si obzvláště mezi mladými lidmi uchovává pevné místo na stupnici obliby. Díky místním sponzorům se diskotéky zúčastní i ukrajinské děti z letovských rodin i z azylových zařízení z okolí (Dobřichovice, Řevnice). Doufáme, že aspoň na chvíli zapomenou na traumatizující zážitky ze svého útěku z domova, který možná už nikdy neuvidí v podobě, v jaké ho opustily.

Součástí programu bude soutěž o „nejhezčí“ čarodějnici a čaroděje a další dětské soutěže (let na koštěti, čarotanec apod.). Občerstvení zajišťuje klubové zařízení „V Ofsajdu“. Čarodějnické speciality pro vás připraví mistr dobrůtek Martin Černý s kolektivem. Na hladký průběh diskoreje a soutěží dohlíží DJ Olda Burda. Atmosféru diskotéky podpoří atrakce pro čarodějnické reje, které umožní letecký výcvik malých čarodějnic pro nadcházející
prvomájovou noc, kdy bude večer zapálen oheň u Berounky. Těšit se můžete na řetízkový kolotoč, skákací čarodějnický hrad i nafukovací lezeckou stěnu.

Zdroj: Ing. Petr Ostatek, předseda VV FK Lety, z. s.