Dovolená zařízená cestovateli? Splněný sen

Zavřete oči a představte si vysněnou dovolenou. Písečnou pláž, lezení po horách, plavbu po moři… Cokoliv. A my vám poradíme, kdo vaši představu naplní do poslední puntíku.

Pokud je pro vás výběr dovolené noční můra nebo jste někdy během ní zjistili, že to není ono, udělejte změnu. I když je to na dnešní automatizovanou dobu nezvyklé, známe člověka, vlastně dva, kteří vaše přání splní, aniž byste vydali o korunu navíc. Je za tím kupa práce, šikovný software a trpělivé naslouchání, ale oba to obrovsky baví! A navíc jsou vám vždy po ruce do chvíle, kdy se vrátíte domů.

Jde o Petra Kadeřábka a jeho kolegyni Janu Komínkovou. Petr procestoval řadu destinací a pracoval ve velké cestovní kanceláři, kde mimo jiné školil prodejce. Přesně ví, co cestovní kanceláře nabízejí a jaké poskytují služby. Právě on před pěti lety založil cestovní agenturu KD Tour, navzdory tomu, že ho okolí odrazovalo. Jenže on si umínil, že sny se mají plnit, a to nejen vlastní, ale také těch ostatních.

A má úspěch. Stejně naladěná je i kolegyně Jana. Nevíme, jak to dělají, ale vždy mají dobrou náladu a vyslechnou vás téměř v jakoukoliv dobu. Pracují se vším, co si vymyslíte. Je úplně jedno, jestli chcete rodinnou dovolenou, dámskou či pánskou jízdu, vyjet někam na kole nebo máte za lubem cosi speciálního. „V rámci možností jsme schopni zajistit vše, třeba i jen jednu službu, například letenky do Íránu, lyžování v Gruzii, svatbu v Indonésii mezi lvy, let vrtulníkem na Kilimandžáro, zařídíme prakticky cokoliv,“ popisuje Petr Kadeřábek.

Jednoduše: ať poletíte na Maledivy nebo pojedete do chatičky na Slapech, vždy dostanete prověřené ubytování a služby. Zaplatíte přitom stejnou cenu, k níž byste se dopracovali náročnější cestou. Proto neváhejte a svěřte se do jejich rukou.

Otevřeli jste oči a máte jasno?

Vyrazte nebo zavolejte:
KD Tour
Adresa: nám. Krále Jiřího z Poděbrad 626, Řevnice
Jana Komínková, Petr Kadeřábek
tel.: 777 885 760 nebo 737 888 865
e-mail: info@kdtour.cz
www.kdtour.cz