Dárek, který má smysl: kupte (si) kousek zlata

Žijeme v poměrně nejisté době. Čelíme následkům války na Ukrajině a vysoké inflaci. Proto přemýšlíme, co s našimi penězi, jejichž hodnota se ztrácí, do čeho investovat. Skvělou volbou jsou drahé kovy, zlato a stříbro.

Mají hned několik výhod. Můžete buď spořit do vámi zvolených slitků, nebo okamžitě cihličku či minci koupit on-line. Vůbec nemusí jít o vysoké částky. A výhodou je, že je můžete kdykoli prodat zpět.

V historii se už mnohokrát osvědčilo, že v době, kdy se bojíme o hodnotu našich peněz, investujeme je do drahých kovů. Zpravidla si uchovávají svoji hodnotu a jejich cena jde nahoru například během válečných konfliktů nebo jiných událostí, jako byl třeba začátek covidové pandemie. Drahé kovy se vyplatí kupovat v každé době a zkušení investoři doporučují mít ve zlatě 10 procent svého majetku.

Své úspory ideálně ochráníte dvěma způsoby: buď pravidelným spořením do fyzického zlata či stříbra, nebo drahé kovy během pár minut koupíte v e-shopu. V prvním případě zasíláte na účet částky od sta korun měsíčně a spoříte tak do cihliček, které si průběžně odnášíte. Když je potřebujete odprodat, máte garantovaný zpětný výkup.

Poradí vám v Dobřichovicích
Je to sice jednoduché, ale rada je nad zlato. Dostanete ji od Hany Kůželové, která vám vysvětlí, jaký způsob ideálně zvolit, jakou částku investovat, a mnoho dalšího. Spolupracuje se společností Golden Gate, která je jedničkou na českém trhu v prodeji drahých kovů. Zlato i stříbro odebírá od největších světových sléváren splňujících přísné standardy – jejich produkty jsou označené certifikátem Good Delivery, který označuje slitky nejvyšší kvality. „Oslovila mě myšlenka ,vracíme penězům jejich hodnotu‘. Proto mi v dnešní době dává smysl pravidelné ukládání uspořených peněz do něčeho hodnotového, jako je například fyzické zlato,“ říká ekonomka, kterou správa financí provází celým životem a která s touto investicí má letité zkušenosti.

Hana Kůželová vám pohlídá také vhodný čas na nákup drahých kovů nebo pomůže s jejich odprodejem, pokud čekáte na ten správný okamžik či akutně potřebujete finance.

A protože se blíží Vánoce, může vám pomoci vybrat ze široké nabídky mincí a slitků, které můžete věnovat svým blízkým pod stromeček.

Zavolejte či napište a objednejte se třeba na konzultaci.

Je lepší mít zlato v hrsti než peníze v bance.

Ing. Hana Kůželová
Anežky České 1119, Dobřichovice
tel.: 739 039 551
e-mail: hana.kuzelova@goldengate.cz
www.hanakuzelova.cz