O vaše mazlíčky pečujeme jako o vlastní

Brány naší kliniky na Vráži v Černošicích se otevřely v dubnu roku 2020 s jasným cílem: poskytnout maximální péči zvířecím pacientům a pomoci vám překlenout všechny strasti spojené s jejich léčbou. Vždy se snažíme hledat cestu k vyřešení zdravotních problémů spolu s majiteli, Pet, protože víme, že každé zvíře a každý člověk jsou jedineční.

Naším hlavním cílem je zajištění zdraví a spokojenosti vašeho mazlíčka a doufáme, že tím zajistíme i vaši spokojenost. Na psy ani kočky nespěcháme, snažíme se jim poskytnout dostatek času k aklimatizaci v ordinaci a tím snížit stres a strach. Empatický a citlivý přístup je pro nás velice důležitý. Pro každého vždy hledáme ideální cestu, která zohledňuje náturu zvířete i aktuální finanční možnosti. Spoléháme se na služby kvalitních laboratoří a laboratorních odborníků, kteří s námi nejasné případy konzultují.

Standardně nabízíme jak preventivní vyšetření a preventivní chirurgické zákroky, tak řešení náhlých i chronických zdravotních obtíží nebo úrazů, především u psů, koček a drobných savců. K tomu využíváme i hematologický a biochemický analyzátor, mikroskop pro posouzení cytologických vzorků, RTG a sonografický přístroj pro základní vyšetření. K chirurgii měkkých tkání využíváme mimo jiné elektrochirurgický přístroj Ligasure, který zkracuje délku operace a velice významně snižuje pooperační komplikace.

Zaměřujeme se také na specifické stomatologické úkony včetně „plombování“ zubů a ve spolupráci s externím specialistou z oboru ortopedie provádíme ortopedická vyšetření a chirurgii tvrdých tkání (zlomeniny, ruptury vazů, apod.) včetně následné rehabilitace. Samozřejmostí je spolupráce s pojišťovnami, aby bylo možné zajistit komplexnější péči, která může být v některých případech finančně náročnější, ovšem otevírá více možností při diagnostice složitějších onemocnění a následně i jejich řešení.

Zleva: Gabriela Tomanová, Petra Daňková, Iva Trojanová, Zuzana Holendová a Kamila Šimonová.

Důležitou součástí naší práce je osvěta, a proto se snažíme publikovat odborné i populárně-naučné články na našem blogu, facebooku nebo na stránkách Dobnetu. Zároveň spolupracujeme s organizacemi, které se zabývají podporou zvířat v nouzi, jako je Psí život nebo Veterináři bez hranic.

Náš tým tvoří hlavní veterinářka a majitelka kliniky v jedné osobě Petra Daňková zaměřující se na operace měkkých tkání, diagnostiku a léčbu onemocnění také u drobných savců, dále Gabriela Tomanová, která se zaměřuje na stomatologii, operace měkkých tkání a dermatologii, a důležitou roli v chodu ordinace hrají naše dvě sestřičky, Zuzana Holendová a Kamila Šimonová, která zároveň zajišťuje služby spojené s rehabilitacemi a fyzioterapií. Nedílnou součástí jsou i naše externí kolegyně: Iva Trojanová (specialista ortoped) a Zuzana Povýšilová (z veterinární ordinace v Hlásné Třebani).

Všechny se na vás těšíme a doufáme, že budete s našimi službami vždy spokojeni.

Veterinární klinika Jitřní
Červánková 2280, Černošice
tel.: 771 150 260
e-mail: info@vetjitrni.cz
FB vetjitrni
 www.vetjitrni.cz

 • Ordinační hodiny
  pondělí, středa 9–19
  úterý, čtvrtek 9–16
  pátek 9–12, 14–16
  sobota, neděle, svátky zavřenoPříjem objednávek
  v ordinačních hodinách, online NONSTOPPočet ordinací/lékařů: 2/2 + 2 ext.
 • Veterinární obory: chirurgie měkkých tkání, ortopedie, chirurgie tvrdých tkání, interní medicína, dermatologie, stomatologie, rehabilitace, fyzioterapie, hospitalizace, prevence, laboratorní diagnostika, diagnostická vyšetření
  Specializace: RTG vyšetření, elektrochirurgie, ligasure, elektrokauter, biochemická a hematologická diagnostika na místě
 • Smluvní pojišťovny: ano
 • Příjem nových pacientů: ano
 • Pohotovost: ne (po předchozí domluvě ošetření i v sobotu)
 • Výjezdy k pacientům: ano
 • Nutnost objednání: ne
 • Způsob objednání: telefon, e-mail, web
 • Pietní služby: možné sjednat ve spolupráci se zvířecími krematorii
 • Dostupnost veřejnou dopravou: ano (bus 415, zastávka U Transformátoru)
 • Parkování: ano, před klinikou
 • Děti vítané