Dobřichovičtí natočili video na podporu Tříkrálové sbírky 

DOBŘICHOVICE – Každoroční Tříkrálová sbírka je v ohrožení stejně jako jiné oblasti života kvůli současné epidemiologické situaciTři králové v lednu do ulic nevyjdou, ale sbírka probíhá online. Natočením videa ji podpořili také obyvatelé Dobřichovic. 

Na začátku stála Martina Janoušová z Dobřichovic, kterou napadlo natočit video na podporu Tříkrálové sbírky pro Farní charitu v ŘevnicíchCovidový čas nás všechny uzavřel doma a tři králové nemohou zaklepat a požehnat vašemu domu a poděkovat vám za vaše dary. Z těchto darů se celý rok pomáhá tisícům lidí v nouzi. Tři králové klepou nyní virtuálně, i když trochu předčasně. Doufáme, že se vyberou peníze, které pomohou lidem v našem údolí a díky vašemu sdílení se koleda dostane do co největšího počtu domácností,” doufá Martina Janoušová.

Nápad s videem jí pomohli realizovat Lucie Kukulová a Petr Král z Dobřichovic, jehož tři děti ztvárnily ve videu tři krále. “To se jen tak nepovede, že všechny krále nám zahrála celá rodina Králova,” dodala Martina. Nápad s třemi opravdickými Králi a Petrem coby moderátorem měla Lucie Kukulová, její je také scénář. “Sáhnout po Králech z jedné rodiny se samozřejmě nabízelo samo. Doufám, že naše video tříkrálové sbírce pomůže!!” věří Lucie. Video natočil a sestříhal Vladimír Svejkovský za podpory DOBNETu.

Finanční dary pro řevnickou Farní charitu je možné posílat na účet číslo 229694645/0300. Video je k dispozici na youtube a můžete ho vidět i v tomto článku.