Dobřichovické kulturní léto ukončí Podraz

Epoque Quartet Foto: janprerovsky.com

DOBŘICHOVICE – Dobřichovické kulturní léto 2024 pokračuje i v červenci. Diváky čekají koncerty, divadelní představení i letní kino.

Divadlo Triátr představí 3. července ve 20 hodin hru nazvanou Haprdáns neboli HAmlet PRinc DÁNSký ve zkratce. V neděli 7. července ve 20 hodin bude uvedena populární talkshow (Vý)letních 7 pádů Honzy Dědka – hosty budou Veronika Žilková a Václav Vydra. V bistru U Věže zažijete 10. července ve 20 hodin originální scénické čtení Zápisky z cest. Koncert hudební skupiny Vltava se chystá na 12. července ve 20 hodin a 14. července také od 20:00 v bistru U Věže zahraje a zazpívá Lucky Jam Poctu Haně Hegerové.

Zápisky z cest Foto: z archivu B. Seidlové

I letos přijede Divadlo Na Jezerce a předvede celkem čtyři hry. 15. července uvede premiérovou komedii Bylo nás pět (tenkrát), 16. července Mnoho povyku pro lajk, 17. července Pánský klub a 18. července hru Občan první jakosti. Začíná se vždy ve 20 hodin. Představí se také sousedé z Řevnic: Divadelní studio Iva Tamchyny s hrou Na správné adrese a Divadelní soubor Hostivice s kusem Jen pro zvané. V sobotu 20. července ve 20 hodin uslyšíte koncert Epoque Quartet. Biograf pod širým nebem promítá 2., 9., 23. a 30. července ve 21:30 hodin, uvidíte filmy Tady Havel, slyšíte mě?, Oppenheimer, Tancuj, Matyldo a Podraz.

Vstupenky jsou již v předprodeji online na webu webticket.cz/program/dds a v dobřichovickém Infocentru.