Dobřichovice dál bez ztráty, derby ovládl Kazín

Dobřichovicím vyšel vstup do sezony na jedničku. Foto: FB týmu

O druhém zářijovém víkendu pokračovaly dalšími zápasy krajské i okresní fotbalové soutěže. Podívejte se, jak se dařilo týmům z našeho regionu.

Nevydařený víkend mají za sebou v Letech. V sobotu poznalo poprvé v nové sezoně hořkost porážky „áčko“ v 1. B třídě, když podlehlo Hýskovu 1:3, o den později i dorostenci hrající 1. A třídu. Ti neudrželi proti Mníšku vedení 3:1 a po divoké přestřelce nakonec prohráli 4:5. K zisku bodů nestačil ani skvělý výkon Jakuba Hrdličky, autora tří letovských gólů.

Třetí zápas, třetí výhra. Dobřichovice pokračují ve skvělém vstupu do sezony. Nováček soutěže neztratil body ani v Dobrovízi a po hubené výhře 1:0 dál vévodí tabulce. Konečně zabraly také Všenory. Po dvou předchozích jasných porážkách překvapivě vyhrály na 3:2 na hřišti Tuchoměřic.

Kazín rozhodl ve 2. poločase

Ve třetí třídě došlo o víkendu na malé regionální derby – Vonoklasy přivítaly Kazín. Domácí dokázali s hostujícím celkem držet krok jen v prvním poločase, po kterém prohrávali 1:2. Po změně stran Kazín přidal další tři góly a odjel s výhrou 5:1. Kazínu patří s 6 body 4. příčka, Vonoklasy jsou s jediným bodem předposlední.

Tři body si da tabulek čtvrtých tříd připsaly i Černošice s Řevnicemi. Černošice v prvním utkání skupiny B vyhrály v Červeném Újezdě nad tamním B týmem 3:0, Řevnice po úvodní porážce na svém hřišti přetlačily Libeň 2:1.

Čekání na výhru pokračuje

A jak se dařilo týmům z Berounska? Karlštejn v přeboru dál tápe. Čtvrtý tým minulého ročníku prohrál v rámci 3. kola na půdě Nového Jáchymova 2:4 a v tabulce je se dvěma body až jedenáctý. O něco lépe je na tom Tetín, který vyhrál přestřelku v Neumětelích 4:3 a posunul se na 7. místo.

Shodně po pěti gólech nastřílely svým soupeřům ve čtvrté třídě Zadní Třebaň se Srbskem. Zatímco Ostrovan si po výhře 5:0 v Chrustenicích upevnil první místo, Srbsko v domácím prostředí u řeky Berounky přestřílelo Tmaň 5:3. Hattrickem se na tom podílel Miroslav Pochman.

(ph)