DOBNET Měsíčník 8/2021

Možná jste si už všimli občanských spolků, které zvelebují prostředí kolem nás nebo bojují například za zachování kusu historie. Kde se takové spolky vzaly a jaké v našem regionu působí, jsme zmapovali v tématu. Rozhovor nás přenesl do dětského světa, v kterém jsou ti nejnáročnější čtenáři, jak říká spisovatel Miloš Kratochvíl. Kromě své profese nás nechal nahlédnout i do svého soukromí. Kromě kulturních akcí vás zveme na výšlap. Vyražte na Vlčí horu a zříceninu Volfštejn. Bude se vám tam určitě líbit.

Nenechte si ujít na zpravodajském webu idobnet.cz:

Miloš Kratochvíl: Děti jsou nároční čtenáři

Spisovatel, scenárista a básník Miloš Kratochvíl z Černošic – Mokropes si své čtenáře našel hlavně mezi dětmi. Za své knihy získal mnoho ocenění. A nebylo to zadarmo.

https://idobnet.cz/milos-kratochvil-deti-jsou-narocni-ctenari

S filharmonií v lese vystoupí Václav Hudeček

Díla tří velkých umělců Mozarta, Mendelssohna-Bartholdyho a Saint-Saënse zaznějí pod taktovkou dirigenta Debashishe Chaudhuriho na koncertu Filharmonie v lese v Řevnicích. Hostem bude houslový virtuos Hudeček.

https://idobnet.cz/musite-zazit-filharmonie-pod-korunami-stromu

Na Rockovém Slunovratu to rozjede Krucipüsk!

Těšte se, očekávaný festival je opět tady! Čtrnáctý ročník Rockového Slunovratu své návštěvníky přivítá v Lesním divadle Řevnice 13. a 14. srpna 2021.

https://idobnet.cz/rockovy-festival-to-rozjede-v-pulce-srpna

Soubor ke stažení: eDOBNET_8_2021