Na Rockovém Slunovratu to rozjede Krucipüsk!

ŘEVNICE – Těšte se, očekávaný festival opět je tu! Čtrnáctý ročník Rockového Slunovratu své návštěvníky přivítá v Lesním divadle Řevnice 13. a 14. srpna 2021.

Po již zveřejněných Zooblasters a United Flavour je potvrzena i world music kapela N.O.H.A. a ryze taneční formace Skyline. Oba poslední zmiňovaní na festivalu s velkým úspěchem vystoupili už v roce 2019.

Dalším zajímavým jménem je RedZed, rapper, který vzhledem připomíná Kurta Cobaina a vokálem Ozzyho Osbournea. Jeho osobitého kombinování rapu s žánry jako nu-metal nebo heavy metal si všímají už i za hranicemi naší země.

Kytarovou sekci si vezmou na starosti rockoví matadoři Krucipüsk. Zpěvačka Marka ze Skyline taneční beaty vymění za kytarové riffy a show na pódiu řevnického amfiteátru si zopakuje i s Gaia Mesiah.

Žánrovou rozmanitost pak doplňují Vepřové komety (funky), Fyah Son Bantu (reggae/dancehall), The Shookies (folk), Frozen Poppyhead (alternative metal), The Train Robbers (rock’n’roll/surf) a Frankie & The Deadbeats (country).

Akce proběhne za podmínek odpovídajících pro vstup na kulturní akci v souladu s vládními nařízeními. Při příchodu musí návštěvník prokázat splnění některé z následujících podmínek: negativní PCR test (stáří max. 7 dní), negativní antigenní test (stáří max. 72 hodin), potvrzení z laboratoře o prodělání covidu v posledních 180 dnech nebo druhou dávkou očkování (min. 14 dní od aplikace). Po celou dobu konání festivalu bude také možné využít testovacího místa s odborným personálem.

Již zakoupené vstupenky na loňský dvoudenní festival zůstávají v platnosti. Vstupenky je možné zakoupit v síti GoOut nebo na webu rockovyslunovrat.cz za 590 Kč (+ poplatky).

Další informace o akci jsou k dispozici na webových stránkách a facebookovém profilu festivalu.