DOBNET Měsíčník 12/2021

Prosincové číslo má v sobě kus historie, kterým si můžete zpříjemnit současné dny a který vás, lidově řečeno, vytáhne i ven. Zmapovali jsme totiž pár domů, jež u Berounky obývaly známé osobnosti. Dále si kromě rozhovoru se současnou hvězdou Ewou Farnou a připomínkou kulatin letovského sokola dozvíte, co je nového v kultuře. Sport připomíná úspěch Rebels O. K. na domácím turnaji i úspěšný boj malých dobřichovických volejbalistek.

Nenechte si ujít na zpravodajském webu idobnet.cz:

Ewa Farna: Mateřství je pro mě pátou chutí života

Vůbec poprvé vyhrála letošního Českého slavíka v kategorii zpěvaček. S rodinou žije ve Všenorech. Má ráda humor, dobré jídlo, muziku…, prostě život. Navíc jeden nový brzy přivede na svět.

https://idobnet.cz/ewa-farna-materstvi-je-pro-me-patou-chuti-zivota

VIDEO: Dobřichovice mají jasné plány na investice. Podívejte se na ně

Nová školní jídelna, projekt nové radnice a hasičské zbrojnice, rekonstrukce ulic a změny u železniční trati. To vše má v následujících měsících a letech v plánu Město Dobřichovice. Plány představil starosta Petr Hampl.

https://idobnet.cz/video-dobrichovice-pristavuji-jidelnu-a-chystaji-dalsi-projekty

Krásné narozeniny: Sokolové z Letů slaví 100 let

Tělocvičná jednota Sokol Lety je nejmladší z trojlístku sousedních tělocvičných jednot Řevnice – Lety – Dobřichovice. Ale za svými většími „sestrami“ nikdy nepokulhávala. Naopak.

https://idobnet.cz/sokolove-z-letu-slavi-100-let

Soubor ke stažení: eDOBNET_12_2021