Do Lesního divadla míří Tři sestry a Rockabilly

Foto: z archivu minulých ročníků

ŘEVNICE – Legendární kapela Tři sestry se po roce vrací do řevnického Lesního divadla. Vystoupí tam v pátek 22. července. Koncert začíná v 17:30 hodin, kdy se představí předkapela Lety mimo. Červencový program v lese vyvrcholí poslední červencový víkend, kdy se uskuteční oblíbený festival Rockabilly CZ Rumble.

Jeho čtrnáctý ročník se bude konat 30. července. Divadlo se pro příchozí otevře ve 13 hodin. A kdo vystoupí? Něco si přej, Elvisovi sirotci, St. JOHNNY p(l)ays CASH, Vicky Parker band, The Brassbound Rockets, Slapdash, Burn-O-Tops, B‘15 Truckabilly Trio a Kungpao Cowboys.

Vstupné je 500 korun a platí se pouze na místě. Výtěžek z loňského ročníku věnovali pořadatelé na pomoc Ukrajincům prostřednictvím nadace Člověk v tísni. V letošním roce se rozhodli podpořit třídu S v ZŠ Dobřichovice, kam chodí děti se specifickými vzdělávacími potřebami. “Nedílnou a významnou součástí jejich výuky je praktické vyučování, které paní učitelka doplňuje různými mimoškolními aktivitami. V posledních dvou letech si děti velmi oblíbily výlety za koníky (spolupráce s místní hiporehabilitací Jupiter). Zvířecí terapie přináší dětem nejen krásné zážitky, ale obohacuje jejich vnímání světa všemi smysly. Pojďme jim tedy pomoct sehnat peníze, aby se děti mohly s koníky i nadále setkávat. První vklad 5 000 Kč už je na transparentním účtu Rockabilly CZ pomáhá,” sdělil na facebooku Pavel Růžička. Číslo účtu Rockabilly CZ pomáhá je 2601644927/2010.