Chytrý zvonek, který vám ukáže, kdo k vám jde

Vědět, kdo je přede dveřmi, zvláště pro samotnou ženu, je k nezaplacení. Představte si, že ani nemusíte vstávat od oblíbeného večerního seriálu. Stačí mít po ruce mobil. Vezmete ho do ruky a spatříte kamarádku, jež vás nečekaně přišla překvapit. S úsměvem ji pozdravíte a pak jen zmáčknete tlačítko na telefonu. Otevře se branka a kamarádka jde sama k domu. Pohodlně otevřete komukoliv. Nevítané návštěvy vůbec nevpustíte a budete se cítit v bezpečí.

Chytré zvonky neboli interkomy firmy 2N, které DOBNET instaluje, jsou zařízení umožňující komunikaci mezi osobami u vstupních dveří či branky a v interiéru budovy. Od klasických zvonků se liší nabídkou mnoha pokročilých funkcí. Chytré zvonky jsou vhodné pro velké budovy, kde je potřeba zajistit bezpečnost a pohodlí obyvatel nebo návštěvníků, i pro rodinné domy jako součást chytré domácnosti.

Moderní interkomy jsou vybaveny kvalitními kamerami. Za prudkého slunce i v úplné tmě vždy jasně uvidíte příchozího. Použité mikrofony a reproduktory mají skvělý zvuk. Kamarádce bezvadně porozumíte i přes provoz na rušné ulici.

2N interkomy snadno propojíte se systémem vašeho chytrého bydlení. Zaznamená-li interkom v nočních hodinách pohyb či zvýšenou intenzitu hluku, automaticky spustí speciální hlášku k vystrašení výtržníků. Dojde-li k násilnému otevření dveří nebo poškození interkomu, do e-mailu vám přijde sekvence obrázků z kamery. Okamžitě se v domě spustí alarm, rozsvítí se světlo před domem a systém přivolá bezpečnostní agenturu už ve chvíli, kdy pachatel překonává první překážku.

Dozvíte se, kdo vám stojí před domem, když tam nejste, a můžete s návštěvníkem přes mobil a intercom mluvit. Zařízení má skvělý vzhled ladící ke všem dveřím a brankám a mnoho dalších benefitů.

Nelamte si hlavu s technickým řešením a nechte interkom a jeho funkce navrhnout odborníky DOBNET, kteří chytré zvonky instalovali do škol, firem a řady obytných i rodinných domů.

DOBNET | 2N
NAJDEME ŘEŠENÍ PRO KAŽDÉHO.
VOLEJTE 277 001 111, pište na info@dobnet.cz.
dobnet.cz