Černošický jazzový festival už za týden

Černošický jazzový festival už za týdenObčaské sdružení Jazz Černošice ve spolupráci s městem Černošice pořádá VIII. ročník jazzového festivalu JAZZ ČERNOŠICE 2013.

Festival se uskuteční v termínu od 22. do 26. května 2013. Celý tento květnový týden bude nejen v Clubu Kino Černošice, ale i na černošických ulicích, ve vybraných místních restauracích a na Open Air scéně v Centru Vráž znít jazzová hudba.

Na Open Air scéně na Vráži vystoupí ve čtvrtek 23.5. Dech Band a Black Notes ZUŠ Černošce a Old Fashion Trio. V pátek 24.5. Petra Vlková Trio a v sobotu 25.5. Dixie Road. Specialitou festivalu je sobotní jazzová snídaně v restauraci Bolleta s Martinou Talpovou a jako již tradičně můžete ve středu 22.5. opět navštívit restauraci U Mlynáře a Libuše, kde celý večer bude hrát Jakub Urban Trio, restauraci Bolleta, kde vystoupí Bobby Houda, sál restaurace Pod lípou, kde si můžete poslechnout Ad Hoc Milana Čejky, ZUŠ Černošice, kde vystoupí Václav Tobrman, vítěz soutěže Petrof piano a Club Kino, kde vystoupí Mifun + Tritonus Priest + sólisté z pop oddělení pražské konzervatoře a vokální quintet Šestet.

Ve čtvrtek 23.5. od 10:00 a11:00 hod v Clubu Kino připravil výchovný koncert pro školy Big Band Biskupská a pěvecký sbor Arietta Žirovnice, večer si pak můžete v Clubu Kino poslechnout Big Band Biskupská a pěvecký sbor Arietta Žirovnice se sólisty Tomášem Savkou a Martinou Talpovou. Celý festivalový víkend od 24. 5 do 25. 5. bude pak v Clubu Kino patřit těmto zvučným jménům: Avion Swing Band, Steve Walsh Band (USA), Marta Töpferová & Tomáš Liška – “Milokraj”, Luboš Andršt Blues Band, Five Bones, Justin Echols Quartet (USA), Juraj Griglák & Company (SK), Al Yaman.

Festival zakončí v neděli 26.5. v Clubu Kino od 20:00 hod hvězda světového formátu Poogie Bell Band z USA. Vstupenky na celý festivalový týden a jednotlivé koncerty jsou v předprodeji v Clubu Kino v Černošicích od 1.5. 2011.

Více info na www.jazzcernosice.cz