Buty, Pocta Zuzaně Navarové i Flamengo. To je Řevnický tuplák

ŘEVNICE – Již brzy se uskuteční hudební projekt Řevnický tuplák, jehož cílem je zpestření kulturního života v regionu Dolní Berounky. Druhý ročník můžete navštívit ve dnech 30. června a 1. července v řevnickém Lesním divadle.

Ve dvou letních večerech se představí renomovaní protagonisté domácí hudební scény. Zahajovací koncert druhého ročníku bude patřit legendární kapele Buty, která umí posluchače vtáhnout do děje a naplnit večer atmosférou plnou pohody. Na koncertě zazní jak známé hity, tak i déle nehrané skladby.

O den později vystoupí jako první temperamentní formace mladých muzikantů pod názvem Pocta Zuzaně Navarové, kteří zahrají průřez tvorbou oblíbené folkové zpěvačky a kapel Nerez a Koa. „Důležité je pro nás sdělení písničky, ale také zvuk. Tvorba Zuzky je nesmrtelná a pro nás i publikum jsou to vždy velmi emotivní koncerty. Každý koncert hrajeme s velkou pokorou.“

Večer vyvrcholí koncertem kapely Flamengo Reunion Session, ve které účinkují dva původní členové nezapomenutelného Flamenga Pavel Fořt (kytara) a Vladimír „Guma“ Kulhánek (baskytara). Kdo by neznal skvělé album Kuře v hodinkách a píseň Sluneční hrob, známou také z filmu Pelíšky. Sestavu doplňují Jan Holeček (Hammond B3, zpěv), Jiří „Zelí“ Zelenka (bicí, vokály) a Vladimír Secký (saxofon, flétna).

Koncerty jsou pořádány s pauzou, kterou můžete využít mimo jiné k ochutnávce různých druhů piv místního pivovaru. Zatím jsou v prodeji pouze místa k sezení. Permanentku na oba večery nabízí pořadatel Lubomír Čížek z Music Art Prague se slevou.