Britští Hardwicke Circus se chystají do Černošic

Foto: z archivu organizátora

ČERNOŠICE – Britská kapela Hardwicke Circus se zanedlouho chystá navštívit Černošice. Návštěvníkům zahraje v sobotu 4. listopadu od 20 hodin v Club Kině.

Že kapelu neznáte? Představte si, že Rolling Stones vytvoří album s The Doors, jamujícími s Primal Scream. Hardwicke Circus transformovali všechny tyto starší hudební vlivy do své vlastní originality. Jejich kariéru sleduje i Paul McCartney a mimo jiné jim sehnal i místo v programu loňského festivalu Glastonbury. Jsou první lokální kapelou, která vyprodala v jejich rodném Carlise svůj koncert v legendárním sále The Brickyard čtyři měsíce předem a rychle přidala druhý, také nakonec vyprodaný.

Hardwicke Circus předskakovali Bobu Dylanovi, Bobu Geldofovi nebo Neilu Youngovi a vystupovali na legendárních festivalech Isle of Wight, Reading & Leeds, byli headlinery Yam Riot Stage na Kendal Calling a hráli také na BBC. Jde bezesporu o jednu z nejvíce vzrušujících kapel, která se v posledních letech objevila ve Velké Británii. Díky tomu si tato kapela získala velkou sledovanost a fanoušky po celém Spojeném království. Lídrem kapely je zpěvák a hlavní skladatel Jonny Foster přitahující pozornost nejen hlasem, ale i tím, že vyzařuje charisma Micka Jaggera z éry slavné skladby Brown Sugar.