Zimní stadion provoní zabijačkové pochoutky

Foto: SK Černošice

Okolím zimního stadionu v Černošicích se bude první prosincovou sobotu opět linout vůně jitrnic, jelítek nebo tlačenky. Ve 14 hodin tam začnou zabijačkové hody, poté bude utkání krajské ligy.

Na černošický zimní stadion můžete dorazit už o půl hodiny dříve, kdy bude ledová plocha k dispozici pro veřejné bruslení.

Zabijačkové hody se v Černošicích konají již počtvrté. Jde o významnou událost i z toho důvodu, že se při ní mají příležitost setkat téměř všichni zaměstnanci zimního stadionu a rovněž většina hráčů všech věkových kategorií od nejmenších po dospělé. Pro všechny děti, které za místní klub hrají, jejich sourozence a kamarády bude připravena soutěž.

V 16.30 hodin nastoupí černošický A-tým k utkání s jedním z nejtěžších možných soupeřů, vítězem posledních dvou ročníků krajské ligy Juniorem Mělník.

S platnou vstupenkou na zápas navíc dostanete výslužku zdarma. Budete si moct vybrat jelito, jitrnici, ovar či tlačenku. Přijďte podpořit černošické hokejisty a pochutnat si na zabijačkových pochoutkách.

(ph)